Nowoczesne systemy monitoringu i zabezpieczeń, które realizuje firma IT-BUD na terenie Poznania, zapewniają najwyższy stopień ochrony mienia i ludzi przebywających w budynkach. Rozwiązania z zakresu SSWiN, jakie dostarczamy naszym klientom indywidualnym i biznesowym są wdrażane z zachowaniem aktualnie obowiązujących norm i wymagań prawnych. Jednocześnie są łatwe w obsłudze dla osób nietechnicznych i charakteryzują się wysoką niezawodnością, a także współczynnikiem fałszywych alertów bliskim zeru. Zapewniamy, że montaż kamer monitoringu to najskuteczniejszy z dostępnych obecnie sposobów na to, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa zarówno w budynkach, jak i na terenie otwartym. Nowoczesne systemy zabezpieczeń funkcjonują przez cały czas, skutecznie chroniąc prywatne mienie przed ingerencją osób trzecich. Wszystkich zainteresowanych wdrożeniem wysokojakościowych rozwiązań technologicznych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!
systemy zabezpieczeń monitoringu

Systemy zabezpieczeń Poznań

Nasze systemy zabezpieczeń to rozwiązania tworzone z użyciem innowacyjnych technologii. Jesteśmy w stanie zintegrować je z instalacjami inteligentnego domu. Istnieje możliwość ich zdalnej kontroli poprzez aplikacje w telefonie lub wygodny interfejs webowy. Zapewniamy także dostęp do podglądu monitoringu wizyjnego poprzez smartfon. Jeśli warunki nie pozwalają na poprowadzenie konwencjonalnej infrastruktury kablowej, to jesteśmy w stanie wdrożyć rozwiązanie systemowe wykorzystujące do komunikacji transmisję radiową. Systemy zabezpieczeń w postaci monitoringu powinny być traktowane jako nieodłączony element każdego domu inteligentnego. Już sama obecność kamer potrafi skutecznie odstraszyć potencjalnych włamywaczy. Co równie istotne – w sytuacji, w której właściciele nieruchomości przebywają na urlopie lub na wyjeździe służbowym, nie tracą oni możliwości skontrolowania tego, co dzieje się w domu i w jego najbliższym otoczeniu. W przypadku zagrożenia i włączenia alarmu, systemy zabezpieczeń natychmiast powiadamiają użytkownika o tym, że dzieje się coś niepożądanego.

Systemy zabezpieczeń monitoringu

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji alarmowych i elektronicznej ochrony mienia oraz osób. Oferowane przez nas usług wykonujemy w pełni profesjonalnie z użyciem najlepszych technologii dostępnych w momencie realizacji zlecenia. Jednocześnie optymalizujemy projekt zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i kosztowym. Jeżeli szukasz wykonawcy systemów monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń budynkowych na terenie Poznania lub okolicznych miejscowości, to skorzystaj z naszej oferty!