systemy zabezpieczeń monitoringu

Nowoczesne systemy monitoringu i zabezpieczeń, które realizuje firma IT-BUD na terenie Poznania, zapewniają najwyższy stopień ochrony mienia i ludzi przebywających w budynkach. Rozwiązania z zakresu SSWiN, jakie dostarczamy naszym klientom indywidualnym i biznesowym są wdrażane z zachowaniem aktualnie obowiązujących norm i wymagań prawnych. Jednocześnie są łatwe w obsłudze dla osób nietechnicznych i charakteryzują się wysoką niezawodnością, a także współczynnikiem fałszywych alertów bliskim zeru.

Systemy zabezpieczeń Poznań

Nasze systemy zabezpieczeń to rozwiązania tworzone z użyciem innowacyjnych technologii. Jesteśmy w stanie zintegrować je z instalacjami inteligentnego domu. Istnieje możliwość ich zdalnej kontroli poprzez aplikacje w telefonie lub wygodny interfejs webowy. Zapewniamy także dostęp do podglądu monitoringu wizyjnego poprzez smartfon. Jeśli warunki nie pozwalają na poprowadzenie konwencjonalnej infrastruktury kablowej, to jesteśmy w stanie wdrożyć rozwiązanie systemowe wykorzystujące do komunikacji transmisję radiową.

Systemy zabezpieczeń monitoringu

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji alarmowych i elektronicznej ochrony mienia oraz osób. Oferowane przez nas usług wykonujemy w pełni profesjonalnie z użyciem najlepszych technologii dostępnych w momencie realizacji zlecenia. Jednocześnie optymalizujemy projekt zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i kosztowym. Jeżeli szukasz wykonawcy systemów monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń budynkowych na terenie Poznania lub okolicznych miejscowości, to skorzystaj z naszej oferty!