instalacje alarmowe

Przedsiębiorstwo IT-BUD realizuje profesjonalne i tanie usługi elektroinstalacyjne takie jak montaż alarmów oraz systemów alarmowych na terenie Poznania i okolic. Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu zaawansowanych, a zarazem niezawodnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa budynków mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Współpracujemy również z policją, instytucjami, wojskiem, szpitalami i zakładami przemysłowymi. Stosujemy technologie zapewniające najwyższy poziom ochrony mienia.

Instalacje alarmowe – montaż w Poznaniu

Dbamy, by wdrażane przez nas instalacje alarmowe były zoptymalizowane zarówno pod względem jakościowym, jak i kosztowym. Tworzymy rozwiązania niezawodne w eksploatacji oraz łatwe w późniejszym serwisie i modernizacji. Zależnie od potrzeb klienta dostarczamy przewodowe i bezprzewodowe systemy alarmowe. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, dzięki którym masz pełną kontrolę nad infrastrukturą, a jednocześnie możesz ją w pełni zdalnie monitorować. Istnieje również możliwość integracji z istniejącą automatyką budynkową.

Instalator systemów alarmowych Poznań

Dostarczane przez nas rozwiązania z zakresu SSWiN w skuteczny sposób zabezpieczają obiekty mieszkalne i biura przed włamaniem oraz dostępem osób nieuprawnionych. Do budowy instalacji alarmowych wykorzystujemy elementy uznanych producentów sprzętu: centralki, manipulatory, czujniki magnetyczne, kontraktony, a także czujki gazu czy dymu. Dzięki nam poprawisz również bezpieczeństwo osób przebywających wewnątrz budynków i zabezpieczysz ich przed niebezpiecznymi skutkami awarii sieci gazowych czy pożarem.

Nowoczesne technologie informatyczne zaimplementowane w wykorzystywanym przez nas sprzęcie pozwalają na konfigurację natychmiastowych powiadomień SMS o zdarzeniach związanych z naruszeniem naszego mienia. Jednocześnie istnieje możliwość automatycznego powiadomienia najbliższej jednostki policji. Każdy zatrudniony przez nas instalator systemów alarmowych ma niezbędne kwalifikacje. Jeśli szukasz wykonawcy profesjonalnych instalacji SSWiN w Poznaniu, to skorzystaj z naszych usług!