instalacje elektryczne

Nasza firma realizuje inteligentne instalacje elektryczne w rejonie Poznania i okolic. Tworzymy elektroinstalacje wyposażone w nowoczesne sterowniki elektroniczne i rozwiązania automatyki budynkowej. Umożliwiają one zautomatyzowaną, jak i zdalną kontrolę:

  • ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji,
  • zestawów głośnikowych i muzyki,
  • instalacji alarmowych i monitoringu wizyjnego,
  • rolet okiennych oraz bram przesuwnych,
  • dostępu do poszczególnych stref budynku,
  • systemu przeciwpożarowego,
  • czujników zalań oraz temperatury i wilgotności,
  • nowoczesnych urządzeń RTV i AGD.

Dostarczamy nasze innowacyjne rozwiązania zarówno do domów jednorodzinnych i osiedli mieszkaniowych, jak i biur, sal konferencyjnych, placówek medycznych oraz obiektów użyteczności publicznej. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu wszystkim naszym klientom możemy zapewnić najwyższy możliwy standard obsługi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że umiejętne wdrożenie w pełni zautomatyzowanych systemów sterowania ma bardzo korzystny wpływ na komfort korzystania z poszczególnych urządzeń. Inteligentne instalacje elektryczne projektujemy w taki sposób, aby jak najlepiej spełniały one oczekiwania coraz bardziej wymagających odbiorców. Podczas pracy korzystamy zarówno z technologii sprawdzonych, jak i rozwiązań innowacyjnych. Wszystko po to, aby zastosowane instalacje elektryczne były wydajne, bezawaryjne i mogły służyć przez lata. Ofertę kierujemy do mieszkańców Poznania i najbliższych okolic miasta.

Inteligentne instalacje elektryczne w Poznaniu

Oferowane przez IT-BUD elektroinstalacje to praktyczny sposób na podniesienie komfortu użytkowników, jak i poziomu bezpieczeństwa w budynku. Dzięki możliwości sterowania różnymi podsystemami poprzez aplikację w telefonie, zarówno lokalnie, jak i spoza miejsca zamieszkania, zapewniają dużą wygodę domownikom oraz pracownikom biur. Jednocześnie, poprzez zaawansowane zarządzanie zużyciem energii, pozwalają obniżyć koszty eksploatacji. Jak zatem wyraźnie widać, inteligentne instalacje elektryczne to doskonała propozycja dla osób, które poszukują rozwiązań ekonomicznych oraz ekologicznych.

Jeżeli jesteś zainteresowany wdrożeniem profesjonalnej, inteligentnej instalacji elektrycznej w swoim budynku na terenie Poznania lub jego okolic, to zdecydowanie powinieneś skorzystać z naszych usług! Mamy duże doświadczenie w realizacji nowych elektroinstalacji, jak i modernizacji już istniejących, również w obiektach zabytkowych oraz kamienicach. Dzięki setkom zrealizowanych inwestycji chętnie podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań. Nowoczesne instalacje elektryczne nie kryją przed nami żadnych tajemnic!