Oferujemy profesjonalny i solidny montaż kamer monitoringu na terenie Poznania oraz przyległych miejscowości. Zajmujemy się zarówno instalacją i konfiguracją elementów CCTV, jak i rejestratorów oraz okablowania strukturalnego. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalatorstwa, co gwarantuje znaczne podniesienie poziomu bezpieczeństwa w monitorowanym obiekcie. Zawsze rozmieszczamy punkty systemu tak, by pokryły cały obszar, który powinien podlegać stałemu nadzorowi. Montaż kamer monitoringu wykonany w taki sposób pozwala nam skutecznie wyeliminować problem dotyczący tzw. martwych stref, a to bezpośrednio przekłada się na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Instalujemy również foto-pułapki oraz alarmy.
montaż monitoringu

Instalacja kamer monitoringu w Poznaniu

Do wykonywanych przez nas usług montażu kamer monitoringu podchodzimy kompleksowo i realizujemy projekty już od etapu planowania całej instalacji. Zajmujemy się profesjonalnymi wykopami pod infrastrukturę kablową do transmisji sygnału video i prowadzeniem okablowania w budynkach. Dostarczamy również systemy, w których przesył odbywa się bezprzewodowo, przy użyciu fal radiowych. Kolejnym etapem jest zainstalowanie wszystkich niezbędnych urządzeń, tj. zasilaczy, UPS-ów, dysków twardych, monitorów, etc. Profesjonalny montaż kamer monitoringu to bez wątpienia skomplikowany i wieloetapowy proces, który za każdym razem wymaga indywidualnego podejścia do zlecenia. Z tych właśnie powodów warto powierzyć go doświadczonym specjalistom. Zapraszamy do kontaktu! Działamy na ternie Poznania i najbliższych okolic miasta!

Profesjonalny montaż kamer monitoringu

Zawsze dbamy, by każdy element systemu monitorowania obiektu był zamontowany w sposób dyskretny i nieniszczący dobrego wyglądu wnętrz, a jednocześnie zapewniał łatwy dostęp w celach konserwacyjnych. Ponadto stosujemy niezbędne zabezpieczenia przed nieuprawnionym dostępem do infrastruktury, dzięki czemu nasze realizacje są w pełni zgodne z wymaganiami RODO oraz politykami bezpieczeństwa. Jeżeli szukasz zespołu, który wykona profesjonalny montaż kamer monitoringu w Poznaniu, to skorzystaj z naszej oferty!