Profesjonalny montaż instalacji elektrycznej na terenie Poznania i okolic wymaga dużej wiedzy zespołu fachowców, praktycznego doświadczenia oraz niezbędnych uprawnień SEP i certyfikatów branżowych. Poznańska firma IT-BUD od wielu lat zajmuje się bezpośrednim wykonawstwem elektroinstalacji w domach, biurach oraz obiektach użyteczności publicznej. Realizujemy zlecenia z zakresu budowy nowych systemów, jak i modernizacji już istniejących. Wykonany przez nas montaż instalacji elektrycznej jest poprzedzany wskazaniem inwestorowi najkorzystniejszych dla niego rozwiązań w tym zakresie. Każdy z tego typu układów przygotowujemy w taki sposób, by zapewniał oczekiwaną wydajność i jednocześnie był przystępny w konserwacji czy realizacji prac serwisowych. Zawsze tworzymy projekt oraz dokumentację techniczną i przeprowadzamy pomiary. Dzięki temu mamy pewność, że wykonana instalacja elektryczna jest bezpieczna w użytkowaniu.
montaż instalacji elektrycznej

Profesjonalne usługi montażu instalacji elektrycznych

Tanie i solidne elektroinstalacje, które realizujemy w rejonie województwa wielkopolskiego, spełniają wszelkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Jednocześnie nasze profesjonalne usługi montażu instalacji elektrycznych są gwarancją komfortowego użytkowania obiektów przez pracowników lub mieszkańców. Instalujemy nie tylko systemy przesyłu energii, lecz również ochrony odgromowej. Tworzymy zatem kompleksowe rozwiązania, dzięki którym Twój sprzęt elektroniczny i komputerowy będzie dobrze chroniony.

Montaż instalacji elektrycznej w Poznaniu

Wykonując elektroinstalacje, zawsze stosujemy niezbędne elementy ochronne, takie jak wyłączniki przeciwprzepięciowe, nadprądowe i różnicowoprądowe. Sam montaż instalacji elektrycznej nasi pracownicy realizują w sposób zgodny z obowiązującymi normami w zakresie BHP. Projekty charakteryzują się doskonałym poziomem ochrony przeciwporażeniowej. Ich solidne wykonanie jest gwarancją wieloletniej niezawodności i braku konieczności podejmowania prac serwisowych i konserwacyjnych. Jeżeli poszukujesz doświadczonej firmy, która wykona montaż instalacji elektrycznej w rejonie Poznania, to skontaktuj się z nami!